The Spectrum Retreat to gra logiczna w trybie FPP która znajduje się w produkcji od pięciu lat. Po tak długim okresie dewelopingu w końcu otrzymała datę premiery i niedługo ukaże się w sprzedaży.

Przygodę zaczynasz w hotelu wykończonym w styl art deco ze specjalnie przygotowanymi łamigłówkami które wyróżniają się odmienną barwą.

Teren rozgrywki jest bardzo spójny, ale deweloper bardzo się napracował aby pomimo tego było różnorodnie i nie nudno. Każde z pomieszczeń/pokoi jest bardzo istotne w grze więc zostało dopracowane w 100% by sprostać oczekiwaniom graczy.

Pierwszą łamigłówkę rozpoczynasz z umiejętnością zmiany kolorów by potem poznać jeszcze trzy inne mechaniki rozwiązywania zagadek. W grze ogromną rolę będzie odgrywała narracja.

Tytuł był tworzony przez 5 lat przez Dana Smitha i spółkę z Dan Smith Studios Limited, wydawcą jest Ripstone Ltd. Jak mówi deweloper, gdy zaczynał miał 15 lat. Teraz jest dumny z tego co udało się uzyskać i z pracy wszystkich osób które uczestniczyły w tym projekcie.

Data premiery The Spectrum Retreat to 11 lipca tego roku.

Grę będzie można nabyć cyfrowo w PlayStation Store.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.