Cyberpunk 2077 został zapowiedziany już 5 lat temu, z kolei kilka dni temu zobaczyliśmy pierwszy trailer działający na silniku gry, a niektórzy szczęśliwcy nawet pierwszy gameplay zobaczyli. Co tu dużo mówić, gra wygląda świetnie, postacie są złożone z bardzo dużej liczby wielokątów, świat bogaty w detale, bardzo realnie oświetlony. Gdzieniegdzie brakuj dobrego wygładzania krawędzi, ale co tam, nieważne w tym momencie.

Dziennikarz portalu gameindustry.biz zapytał Marcina Iwińskiego z CD Projekt RED o kilka technicznych spraw. W odpowiedzi usłyszał coś co zainteresuje posiadaczy PS Czwórek.

Aktualna generacja konsol jest naprawdę potężna, zwłaszcza Xbox One X i PlayStation 4 Pro. Zrobimy wszystko aby wycisnąć z tych urządzeń całą moc, jednak jest jeszcze zbyt wcześnie by mówić o szczegółach. Wersja na PC będzie zawsze lepsza. Jednak gra powinna wyglądać świetnie na konsolach aktualnej generacji.

Otrzymaliśmy kolejny dowód na to, że Cyberpunk 2077 ukaże się na konsolach które znajdują się w aktualnym posiadaniu graczy. Oraz informacje, że będzie wyglądał na nich dobrze lub przynajmniej powinien wyglądać.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.